Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2012-02-26 17:24:58

Dolnośląskie Targi Slubne

2012-04-0110:17 Hala Orbita, Wrocław

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną, wiosenną edycję naszych Targów Ślubnych, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

Cena biletu: 25 PLN

DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE i KOSMETYCZNE
1 kwietnia 2012
HALA ORBITA we Wrocławiu
Godz. 10.00-17.00

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną, wiosenną edycję naszych Targów Ślubnych, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

OSTATNIE TARGI TO PRAWIE 5000 TYS GOŚCI !!!

I PONAD 150 FIRM

Ze względu na ogromne zainteresowanie odwiedzających oraz powiększającą się liczbę wystawców podjęliśmy decyzję o organizacji naszych Targów w większym niż do tej pory obiekcie.

Kwietniowa, wiosenna edycja odbędzie się w Hali ORBITA we Wrocławiu!
[reklama]
Udział w targach biorą firmy i instytucje związane z branżą ślubną i kosmetyczną z całej Polski.

Wśród naszych wystawców znaleźć można hotele, restauracje, domy weselne, firmy cateringowe, cukiernie, salony ślubne, salony mody męskiej, salony kosmetyczne i fryzjerskie, wizażystów, stylistów, kwiaciarnie/florystki, dekoratorki, fotografów i kamerzystów, jubilerów, sklepy z biżuterią, szkoły tańca, zespoły muzyczne, DJ-ów, konsultantów ślubnych, biura podróży, firmy wynajmujące auta, portale i wydawnictwa branżowe.

Podczas targów odbywać się będą m.in. pokazy mody ślubnej damskiej i męskiej, show fryzjerskie, pokazy makijażu oraz wiele innych atrakcji.

Miejsce wydarzenia

Logo: Hala Orbita

Hala Orbita

ul. Wejherowska 2
54-239 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus