Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-08-31 18:31:26

kONCERT The Discussion [nowy band Laury z Kylesa!] & MuN & ASR

2017-09-1318:00 Black Moon Sala Prób, Wrocław

Tripy, kosmos, delay i psychodela - połową września odlecimy na orbitę wraz z nowym składem Laury Pleasants z legendarnego KYLESA oraz dwoma mocnymi składami z krajowego podwórka!

Cena biletu: 30 PLN

The Discussion (Savannah, USA) - na jedyny koncert w naszym kraju (artystka odgraża się, że nieprędko będzie okazja zobaczyć ją ponownie w Europie!) przybędzie Laura Pleasants ze swoim nowym zespołem. Współzałożycielka legendarnego składu KYLESA w 2015 zdecydowała się na rozwiązanie tego zespołu skupiła się na innych projektach i rozwijaniu zainteresowań. W międzyczasie udało jej się zarejestrować partie guitar, basu, instrumentów klawiszowych oraz wokale tym samym nagrywając demo nowego projektu, który odchodzi o krok od muzyki metalowej. Rekrutując do swojego składu Richarda Adamsa (perkusja) oraz Dereka Lyncha (gitara) dyskusja może objawić się światu i dać mu owoce w postaci muzyki dostępnej na EPkach które zapowiedziane są na sierpień, a fizycznie dostępne będą na nadchodzącej, europejskiej trasie.

web.facebook.com/thediscussion.laurapleasants/
thediscussionofficialpage.bandcamp.com/

MuN (Wrocław) - przybyła z księżyca fuzzmachina pierwszy raz objawiła się we Wrocławiu końcem 2015 roku, niewiele potem racząc nas entuzjastycznie przyjętym "Axis Mundi". Ekipa opiera swoje granie na stonerowych fundamentach, ochoczo jednak odpływając w rejony psychodeli i space rocka, od niedawna nadając również na falach ludzkiego gębofonu. Po wydaniu płyty zdążyli już zagrać na Psy - High, Red Smoke Booking, a także odbyć trasę po Polsce z Weedcraft.
Dla fanów: Sleep, Ufomammut, Om

web.facebook.com/munband
munband.bandcamp.com/

Andromeda Space Ritual (Krapkowice/ Opole) - wyborni eksploratorzy przestrzeni kosmicznych z bazą w Opolu. Swój podbój zaczęli od mocnego uderzenia w postaci epki "Satellite". Ascetyczne i zarazem dopięte na ostatni guzik aranże, przestrzenne brzmienie podlane wyważonym akompaniamentem klawiszy i nienachalnym użyciem efektów - tak chłopaki robią niesamowicie spójną, wyczilowaną, klimatyczną muzę. Dla wszystkich fanów międzyplanetarnych podróży, wrocławską publiczność mieli okazję zjednać sobie podczas koncertu z Baby Elephant and the Horse oraz Error Label, tę bardziej ogólnopolską - na Red Smoke Festival pomiędzy takimi sławami jak Elder, KADAVAR czy Acid King.
Dla fanów: Ampacity, Juri Gagarin, SautruS

web.facebook.com/andromedaspaceritual/
andromedaspaceritual.bandcamp.com/

Organizator:
Deaf Snowman Booking

Patroni:
doomsmoker.pl
Psychodelikatesy
Gig Patrol - Wrocław
Wrocławska Sekcja Alternatywna
rockmetal.pl
Kvlt
MetalNews.pl
Metal Duma Productions
Heavyrock.pl
Radio Revolta
Metale Ciężkie
MetalRuleZ

Bilety dostępne:
- w przedsprzedaży w cenie 30zł w recepcji Black Moon, sprzedaż internetowa pod adresem dsbwro.8merch.com/services/store
- w dniu koncertu w cenie 40zł.

Miejsce wydarzenia

Logo: Black Moon Sala Prób

Black Moon Sala Prób

ul. Robotnicza 8
53-608 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus