Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-09 11:03:32

Poprowadzimy Twoją pielęgnację cery po lecie

2017-09-0910:00 — 2017-09-30 Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna", Wrocław

Wróciłaś właśnie z wakacji i chcesz jak najszybciej rozpocząć powakacyjną pielęgnację i odnowę swojej...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Wróciłaś właśnie z wakacji i chcesz jak najszybciej rozpocząć powakacyjną pielęgnację i odnowę swojej cery? Zastanawiasz się od czegoś teraz najlepiej zacząć?

Podpowiadamy - od intensywnego nawilżania skóry. Wydaje się to banalne, ale to naprawdę podstawa pielęgnacji i bez tego nie ma gładkiej, młodej i dobrze napiętej cery.
Teraz najlepiej wybierać intensywne serum oraz maski bogate w wiele składników nawilżających, które w różny sposób nawilżają cerę. Ogromnie ważny będzie kwas hialuronowy, który jako związek silnie higroskopijny ściągnie i utrzyma wodę w skórze bardzo szybko i optymalnie nawilżając w ten sposób cerę. Wśród innych składników polecam algi, aminokwasy, kwas mlekowy, NMF, panthenol, witamina C. To tylko niektóre ze składników nawilżających.
Z zabiegów gabinetowych szczególnie polecam "Hydro Spa Premium", gdyż zabieg zadba o nawilżenie cery na różnych poziomach i poprzez jeden zabieg osiągniemy od razu efekt ładnie napiętej, gładkiej i właśnie perfekcyjnie nawilżonej skóry.

Podczas zabiegu kosmetolog oczywiście doradzi jak powinna wyglądać powakacyjna pielęgnacja cery już ściśle indywidualnie.
Zapraszamy

zespół
Gabinetu Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna"
al. Armii Krajowej 4 b / 5
tel: 697-4444-22
www.wyspapiekna.pl
www.facebook.com/wyspapiekna

Miejsce wydarzenia

Logo: Gabinet Kosmetyki Francuskiej

Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna"

al. Armii Krajowej 4 b / 5
50-541 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus