Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-04 09:28:54

Wylosuj nagrody w najnowszej loterii Centrum Korona

2017-09-0110:00 — 2017-09-17 Centrum Handlowe Korona, Wrocław

W piątek 1 września w Centrum Korona wystartowała loteria „KULKOMAT”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 40 000 złotych m.in. biżuteria, sprzęt AGD, kosmetyki oraz karty podarunkowe na zakupy w Koronie.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych. Loteria potrwa do 17 września 2017 roku.
Nowa loteria ma na celu nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie Centrum Korona. Aby otrzymać możliwość wylosowania szczęśliwej kulki z KULKOMATU, wystarczy w dniach 1-17 września zrobić zakupy za minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 2 paragony z jednego dnia, w tym 50 złotych wydane na terenie galerii) i okazać paragon hostessie, która umożliwi wylosowanie z KULKOMATU kapsułki z informacją o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania kulki. Do wygrania 300 kart przedpłaconych o wartości 50 złotych oraz karty podarunkowe do salonów w Koronie i nagrody rzeczowe m.in. biżuteria, perfumy, galanteria skórzana czy sprzęt AGD.
Nagrodą główną w loterii „KULKOMAT” jest karta podarunkowa o wartości 1.000 złotych. Aby powalczyć o nagrodę główną, wystarczy w okresie trwania loterii – po wylosowaniu kapsułki z KULKOMATU – wypełnić wspólnie z hostessą krótki elektroniczny formularz na tablecie, który upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu finałowym. Wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej do 15 grudnia 2017 r. na stronie internetowej Centrum Korona. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie.
„Wraz z początkiem roku szkolnego chcemy wprowadzić naszych klientów w radosny nastrój i nagrodzić ich atrakcyjnymi prezentami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Koronie. Zapraszamy wszystkich klientów na zakupy do Centrum Korona oraz spróbowania swojego szczęścia w specjalnym KULKOMACIE. Powodzenia!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.
Regulamin loterii jest dostępny w siedzibie Organizatora.

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe Korona

Centrum Handlowe Korona

Krzywoustego 126
51-421 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus