Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-29 07:48:21

Stand-up na Wrocku: Mieszko Minkiewicz & Adam Grzanka

2017-05-1820:00 Ośrodek Działań Artystycznych Firlej, Wrocław

Stand-up na Wrocku w telewizji? Czemu nie! Nasi majowi goście nie tylko będą zabijali śmiechem, ale również wykorzystają Wrocek do nagrania swoich występów. Warto więc usiąść w pierwszym rzędzie i głośno się śmiać – będzie co oglądać po powrocie domu.

Cena biletu: 20 PLN

Wystąpią:

Mieszko Minkiewicz - stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny - podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie, bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. Mieszko zagra swój cały program zatytułowany "W związku z tym".

Adam Grzanka – sławny hutas, konferansjer, kabareciarz i fan metalu. W jednym. Aż dziwne, że się to wszystko mieści. Gada niby o niczym, ale jednak ciekawie. Magnetyczna osobowość i lata doświadczenia na scenie pozwalają Adamowi zainteresować publiczność nawet najbardziej ulotnymi kwestiami. Jeden z założycieli Formacji Chatelet, laureat wielu festiwali kabaretowych i artystycznych. Adam zagra swój cały program zatytułowany „Jak silne są ludzkie słabości”.

Na drugi majowy Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 18 maja, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Miejsce wydarzenia

Logo: Ośrodek Działań Artystycznych Firlej

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej

ul.Grabiszyńska 56
53-504 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus