Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-22 14:13:27

III Wrocławski Bieg Akademicki

2017-05-1409:00 Wrocław - centrum, Wrocław

To już III edycja Wrocławskiego Biegu Akademickiego - inicjatywa studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, cały dochód przeznaczony na podopiecznego fundacji Na Ratunek, Wrocław, 14 maja, około 1000 biegaczy, pozytywna energia i mnóstwo atrakcji.

Cena biletu: 40 PLN

Witam serdecznie,

Nazywam się Karolina Krymska i reprezentuje Uniwersytet Ekonomiczny przy tworzeniu trzeciej edycji Wrocławskiego Biegu Akademickiego.

Zwracam się do Państwa w celu zapytania czy byliby Państwo chętni na współprace z nami w charakterze patrona medialnego. Załączam ofertę medialną naszego przedsięwzięcia.

Jest to inicjatywa Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów działającej przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekomicznego we Wrocławiu oraz Akademickiego Związku Sportowego UE Wrocław.
Już 3 rok młodzi i ambitni studenci tworzą charytatywne wydarzenie biegowe na najwyższym poziomie organizacji, dając mieszkańcom całego Wrocławia jak również wszystkim chętnym z całej Polski możliwość rywalizacji w sportowym duchu, jednocześnie wspólnie działając dla słusznego celu.
Głównym punktem imprezy jest bieg na 5 oraz 10 kilometrów, przebiegający po terenach parku, w którym uczestniczy około 1000 osób. Dochód w całości przekazywany jest na rzecz podopiecznego Fundacji Na Ratunek. Sam bieg odbywa się 14 maja w Parku Grabiszyńskim.

Więcej szczegółów z przyjemnością udzielę w razie Państwa zainteresowania naszym eventem, bardzo proszę o rozważenie naszej propozycji, jesteśmy w stanie dostosować się do warunków współpracy, tak aby była ona jak najbardziej zadowalająca dla obu stron.

W załączniku oferta medialna dla Państwa.

Link do naszego wydarzenia: www.facebook.com/events/1772794813045976/


Z wyrazami szacunku,

--

Karolina Krymska
Członek teamu Wrocławski Bieg Akademicki 2017
tel.: 511-519-932
mail: karolina.krymska@gmail.com

Miejsce wydarzenia

Logo: Wrocław - centrum

Wrocław - centrum

Rynek
50-106 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus