Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-02-23 11:57:21

Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu

2017-04-0510:00 Hala Stulecia (dawniej Hala Ludowa), Wrocław

Szukasz pracy, praktyka, stażu, możliwości rozwoju? Wszystko to znajdziesz na targach pracy Career EXPO 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia!

Cena biletu: Wstęp wolny!

Wiosenna rekrutacja na targach pracy Career EXPO we Wrocławiu

Nadchodząca wiosna to najlepszy czas dla tych, którzy poszukują nowej pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą - o tej porze roku w największych firmach rozpoczyna się sezon rekrutacyjny. Podczas tej edycji targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, spotkać można będzie rekruterów kilkudziesięciu czołowych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Na ciekawe oferty mogą liczyć zarówno doświadczeni specjaliści, jak i świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci.

Wizyta na targach pracy Career EXPO to doskonała okazja, by zapoznać się z aktualnymi oczekiwaniami rynku, rozeznać w perspektywach, jakie oferują nam konkretne branże, a także szansa, by rozpocząć swoją karierę zawodową u jednego z liderów m.in. z sektora IT, finansów, sprzedaży, obsługi klienta czy inżynieryjnego. Partnerami wspierającymi wydarzenie są: AmRest, Credit Suisse, Nokia, Kaufland, Infor oraz Futuro Finance. Największym atutem tej formy poszukiwania pracy jest, przede wszystkim, możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielem firmy w niezobowiązującej atmosferze.

Na stronie organizatora na bieżąco można zapoznawać się z kolejnymi wystawcami wiosennej edycji targów. Część z nich bierze także udział w tzw. Szybkiej Rekrutacji, co oznacza, że każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość zgłoszenia do niej swojej kandydatury i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej już podczas targów. Wystarczy zarejestrować się na www.careerexpo.pl, wypełnić dokładnie wirtualne CV, wybrać z listy firmę, która najbardziej nas interesuje i przesłać aplikację. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, pozostaje nam tylko ustalić z rekruterem godzinę spotkania w specjalnie wydzielonej do tego celu strefie na targach. Rozwiązanie to znacznie skraca i usprawnia proces rekrutacji - CV trafia od razu we właściwe miejsce, informację zwrotną otrzymujemy już po kilku dniach, a sama rozmowa odbywa się na neutralnym gruncie.

Bezpłatny bilet wstępu na targi Career EXPO uprawnia również do wzięcia udziału w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Jednocześnie na scenie głównej odbywać się będą prelekcje i spotkania z prezesami prężnie rozwijających się firm, ekspertami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz innymi znanymi gośćmi z inspirującymi historiami. Szczegółowa agenda i opis wszystkich punktów programu znajduje się na stronie www.careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw.
Ponadto przez cały dzień u specjalistów z InfoPraca.pl można będzie skonsultować dokumenty aplikacyjne, a także wykonywać profesjonalne zdjęcia do CV.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości, jakie daje udział w targach pracy Career EXPO, wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i pobrać bezpłatny bilet.

Targi pracy Career EXPO
5 marca 2017
Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00

Miejsce wydarzenia

Logo: Hala Stulecia (dawniej Hala Ludowa)

Hala Stulecia (dawniej Hala Ludowa)

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus