Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-01-16 18:59:53

Bardzo egzotyczne ferie zimowe

2017-01-1610:00 — 2017-02-26 Dworzec Świebodzki, Wrocław

Jedyne takie miejsce, gdzie dzieci mogą spotkać się z egzotycznymi zwierzętami bez barier. Tu można je głaskać i dotykać - ponad 100 okazów egzotycznych zwierząt na wyciągnięcie ręki.

Cena biletu: 10 PLN

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM prezentuje ponad 100 fascynujących okazów. Na wyciągnięcie ręki zwiedzających są takie zwierzęta, jak olbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające skorpiony, bardzo silne węże, zwinne gekony, agamy, legwany, a także olbrzymie wije, skolopendry i jeże. Olbrzymią zaletą wystawy zwierząt egzotycznych jest możliwość głaskania, brania na rękę, a nawet robienia sobie zdjęć z wybranymi okazami. Wystawa znajduje się pod opieką doświadczonych hodowców, dla których kontakt ze zwierzętami jest pasją i sposobem na życie. W trakcie zwiedzania wystawy będzie można zatem nie tylko zobaczyć egzotyczne zwierzęta, ale też dowiedzieć się na ich temat bardzo dużo informacji, do których najczęściej nie mamy dostępu.

Ciekawostką wystawy jest fakt, że okazy te gościły w różnych programach telewizyjnych, takich jak TOP MODEL, YOU CAN DANCE, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, a nawet jeden z pająków o nazwie Emilka promował ofertę wiosenną 2015 stacji TVN Turbo. Warto zatem z bliska zobaczyć zwierzęta, które w świecie zwierząt mogą być śmiało uważane za celebrytów.
Wystawa otrzymała również wielokrotnie nagrody GRAND PRIX w kategorii najciekawszych wystaw na targach zoologicznych oraz była prezentowana we wszystkich województwach naszego kraju.
Dodatkowo w siedzibie ZOO TEAM można zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci, napić się pysznej kawy lub herbaty, albo też w luźnej atmosferze podyskutować z grupą znajomych o swojej pasji.

Godziny otwarcia: pn.-sob. 10:00-18:00, ndz. 9:00-17:00
Skrócony cennik:

Normalny: 15 zł
Studenci/emeryci: 12 zł
Dzieci: 10 zł
Rodzinny (2+2): 35 zł
Grupowy (od 5 osób): 10 zł dorośli, 8 zł dzieci

Więcej o wystawie można znaleźć na stronach: www.zooteam.pl / www.facebook.com/wystawyegzotyczne /

Miejsce wydarzenia

Logo: Dworzec Świebodzki

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus