Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Pod patronatem serwisu Gdzieco.pl (zobacz wszystkie).
Dodano: 2014-01-30 21:42:02

Blaze Bayley, były wokalista Iron Maiden we Wrocławiu

2014-03-2720:00 Klub Muzyczny Liverpool, Wrocław

Pod koniec marca 2014 roku Blaze Bayley, były wokalista Iron Maiden, przyjedzie do Polski na sześć koncertów.

Cena biletu: 35/45 PLN

Muzyk zawita do naszego kraju w ramach trasy "Soundtracks Of My Life Tour 2014", promującej ostatnie wydawnictwo pod tym samym tytułem. Artysta rozpocznie swoją podróż po Polsce od występu w warszawskim "Progresja Music Zone", a następnie odwiedzi Poznań, Wrocław, Lublin, Kraków i Jasło.

"Soundtracks of My Life" ­ dwupłytowa składanka podsumowująca dotychczasową działalność wokalisty ­ zawiera trzydzieści piosenek, w tym dwie napisane na potrzeby albumu. Starsze dokonania Blaze'a zostały zremasterowane przez Ricka Plestera. "Soundtracks Of My Life" ukazało się 31 października 2013 r.

Blaze o wydawnictwie: "Ten dwupłytowy zestaw zawiera trzydzieści kompozycji, które miały wyjątkowe znacznie dla mnie i mojej trwającej trzy dekady kariery. Część utworów nie była wcześniej powszechnie dostępna. Znalazłem również chwilę czasu, by napisać dwa nowe kawałki z Rickiem Plesterem, byłym gitarzystą Black Symphony.

(...)

Okładkę stworzył Andreas Sandberg, autor oprawy graficznej do 'King Of Metal'". Na polskich koncertach Blaze'a, z wyłączeniem Jasła, w charakterze supportu zaprezentuje się krakowska grupa Nonamen. Formacja powstała w 2010 roku i jak dotąd ma na swoim koncie jedną EP­kę, zatytułowaną"Permission".

Muzycy Nonamen o nadchodzącej trasie z Blazem: "Mieliśmy już raz przyjemność wystąpić przed Blazem na jego akustycznej trasie w marcu 2013 roku. Cieszymy się, że znów będziemy mogli otwierać jego koncerty. Będzie to dla nas świetna okazja do zaprezentowania szerszej publiczności materiału z naszego debiutanckiego longplay'a,

'Obsession', który, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ukaże się po wakacjach".

„Widzimy duży potencjał w tym wydarzeniu, mamy nadzieje, że Wrocławianie pojawią się na tym koncercie z bardzo dobrą frekwencją” – powiedzieli Adrian Kowalczyk i Irek Zasadni, twórcy festiwalu Desert Carnival, którzy w kooperacji z Iron Realm Productions zaprosili Bayley’a do Wrocławia.

25.03.2014 ­ Warszawa, "Progresja Music Zone"
26.03.2014 ­ Poznań, "U Bazyla"
27.03.2014 ­ Wrocław, "Liverpool"
28.03.2014 ­ Lublin, "Graffiti"
29.03.2014 ­ Kraków, "Rotunda"
30.03.2014 ­ Jasło, "Jasielski Dom Kultury"

Miejsce wydarzenia

Logo: Klub Muzyczny Liverpool

Klub Muzyczny Liverpool

ul. Świdnicka 37
50-029 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus