Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2014-03-06 10:04:39

Weekend cały dla Pań w Pasażu Grunwaldzkim

2014-03-0812:00 — 2014-03-09 CHR Pasaż Grunwaldzki, Wrocław

W najbliższy weekend w Pasażu Grunwaldzkim zapanuje „Kobiecy punkt widzenia”. Podczas dwóch dni imprezy dedykowanej Paniom odbędą się liczne spotkania, warsztaty i pokazy dotyczące mody, rękodzieła, pielęgnacji urody oraz coachingu.

Cena biletu: Wstęp wolny!

To będzie prawdziwie kobiecy weekend w Pasażu Grunwaldzkim. Panie, które w sobotę i niedzielę wybiorą się na zakupy, będą miały okazję wziąć udział w prezentacjach oraz spotkaniach ze specjalistami z zakresu wizażu, pielęgnacji ciała, mody, a także rozwoju osobistego. Podczas dwóch dni imprezy pod hasłem „Kobiecy punkt widzenia” będzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów – wykonać makijaż i manicure, zrelaksować się przy filiżance aromatycznej kawy, jak również uczestniczyć w pokazach fitness, fryzjerstwa czy masażu starosłowiańskiego. Oprócz atrakcji dla ciała nie zabraknie też wartościowych chwil dla ducha. Każda z Pań będzie miała możliwość uczestniczyć w warsztatach „Nastaw swój kompas na rozwój i sukces” oraz indywidualnych minisesjach z coachem. Odbędą się także spotkania z ekspertami, którzy opowiedzą o rodzajach i zaletach kaw z różnych stron świata oraz udzielą praktycznych porad m.in. o tym, jak dobierać wino odpowiednio do okazji.

Impreza w Pasażu to również okazja do zapoznania się z ofertą niszowych, utalentowanych projektantów odzieży i biżuterii. Wśród wystawców pojawią się designerzy, którzy zdradzą tajniki swojej pracy. Podczas eventu będzie można też zakupić wykonane przez nich przedmioty – często pojedyncze sztuki. Na Panie czekają również konkursy z nagrodami oraz upominki z okazji Dnia Kobiet.

Spotkania w ramach imprezy „Kobiecy punkt widzenia” odbędą się w sobotę i niedzielę (8-9 marca) w godzinach od 12 do 18 na poziomie „0” przy scenie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: CHR Pasaż Grunwaldzki

CHR Pasaż Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus